कर्मचारीहरु

क्र.स पदको नाम श्रेणी तह सेवा समुह उप समुह कर्मचारीको नाम संपर्क नम्बर ईमेल कैफियत
1 Senior Division Engineer Second Class अरुण कुमार कटुवाल
2 Engineer Third Class याम बहादुर राई
3 Engineer Third Class विन्देश्वर यादव
4 Engineer Third Class प्रेम कुमार झा
5 Engineer Third Class बसन्त कुमार साह
6 Engineer Third Class सरोज कुमार कार्की
7 Electrical Officer Third Class भोगेन्द्र झा
8 Operator Officer Third Class शिवनाथ मण्डल
9 Operator Officer Third Class चन्द्रेश्वर कामैत
10 Nayab Subba Non Gazatted First Class पुष्पराज राउत
11 Computer Operator Non Gazatted First Class श्रुती चन्द
12 Senior Mechanic Non Gazatted First Class मुकुन्द प्रसाद अधिकारी
13 Senior Mechanic Non Gazatted First Class रामहरी दाहाल
14 Senior Mechanic Non Gazatted First Class लक्ष्मी प्रसाद चौधरी
15 Senior Welder Non Gazatted First Class राम कुमार चौधरी
16 Senior Machinist Non Gazatted First Class सुरेश शर्मा
17 Senior Operator Non Gazatted First Class प्रदीप तामाङ
18 Senior Operator Non Gazatted First Class मखन कुमार साह
19 Senior Operator Non Gazatted First Class राजकुमार पौडेल
20 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class शत्रुघन रजक
21 Second Store Mechanic Non Gazatted First Class लक्ष्मेश्वर प्रसाद यादव
22 Senior Blacksmith Non Gazatted First Class तुल्सी राम चौधरी
23 Senior Recordkeeper Non Gazatted First Class भव कृष्ण घिमिरे
24 Senior Painter Non Gazatted First Class निलम पाठक कुमाल
25 Kharidar Non Gazatted Second Class गोविन्द तिम्सिना
26 Assistant Accountant Non Gazatted Second Class वीना पौडेल
27 Typist विष्णु माया तामाङ
28 Typist धन कुमार मगर
29 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class टिका दत्त पाण्डे
30 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class दिल बहादुर कार्की
31 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class शिव नाथ यादव
32 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class नविन कुमार मैनाली
33 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class ललन कामत
34 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class शंकर ढुंगाना
35 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class मान बहादुर बुढाथोकी
36 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class देउ बहादुर डांगी
37 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class प्रेम प्रसाद देवकोटा
38 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class हरि नारायण मण्डल
39 Junior Mechanic Non Gazatted Second Class सन्तोष कोइराला
40 Senior Electrician Non Gazatted Second Class कान्छा लामा
41 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class अग्नि प्रसाद गौतम
42 Senior Blacksmith Non Gazatted Second Class रोहित कुमार बिश्वकर्मा
43 Computer Operator Non Gazatted First Class लक्ष्मी चौधरी
44 Computer Operator Non Gazatted Second Class केदार प्रसाद पोखरेल
45 Computer Operator Non Gazatted Second Class गम्ब बहादुर बिश्वकर्मा
46 Computer Operator Non Gazatted Second Class भोलाइ यादव
47 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class सुरेन्द्र चौधरी
48 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class गोविन्द कट्टेल
49 Heavy Vechicle Driver Classless प्रदीप कुमार गुप्ता
50 Heavy Vechicle Driver Classless हेम प्रसाद राई
51 Heavy Vechicle Driver Classless लल्कु चौधरी
52 Heavy Vechicle Driver Classless मान बहादुर लिम्बु
53 Light Vechicle Driver Classless गोविन्द कुमार बस्नेत
54 Light Vechicle Driver Classless ज्ञान बहादुर राई
55 Office Assistant Classless चनक बहादुर राई
56 Office Assistant Classless गोपाल बरुवाल
57 Office Assistant Classless शेर बहादुर थापा
58 Office Assistant Classless बलराम तिम्सिना
59 Office Assistant Classless सुमित्रा गाइने
60 Office Assistant Classless जित बहादुर कार्की
61 Office Assistant Classless परशुराम पासवान
62 Office Assistant Classless मिन बहादुर बस्नेत

सामान्य जानकारी

सेबाहरुको सुची



यान्त्रिक उपक।ण तथा सबारीसाधनहरुको मर्मत संभार एबम संचालन । 

सेबाको बिबरण



(क) बिभागिय अमानती काममा मेशिन संचालन ।

(ख) भाडामा मेशिन संचालन ।



&....

पुरा पढ्नुहोस्

सूचना अधिकारी

श्री यम बाहादुर राई



९८४१५३५१७६



NARTHUNGYBE@ yahoo.com


"To Contribute Towards the Betterment of Living Conditions of the People through Effective, Efficient, Safe and Reliable Road Connectivity"

© 2021 सर्वाधिकार सुरक्षित सडक बिभाग

Visitor:

Navigation