कर्मचारीहरु

क्र.स पदको नाम श्रेणी तह सेवा समुह उप समुह कर्मचारीको नाम संपर्क नम्बर ईमेल कैफियत
1 Senior Division Engineer Second Class भुवन अधिकारी
2 Engineer Third Class रामानन्द चौधरी थारु
3 Engineer Third Class वरुण कुमार साह
4 Engineer Third Class किरणमान सिंह तण्डुकार
5 Engineer Third Class मुकेश बर्मा
6 Mechanical Store Keeper Third Class रामेश्वर प्रसाद मण्डल
7 Operator Officer Third Class भरत बहादुर बिष्ट
8 Operator Officer Third Class कपिलेश्वर पाठक
9 Nayab Subba Non Gazatted First Class सत्यदेव प्रसाद हजाम
10 Accountant Non Gazatted First Class राम बहादुर पाख्रिन
11 Accountant Non Gazatted First Class शोभा पोखरेल
12 Senior Mechanic Non Gazatted First Class बल राम अधिकारी
13 Senior Mechanic Non Gazatted First Class केदार गिरी
14 Senior Mechanic Non Gazatted First Class प्रेम शंकर प्रसाद चौधरी
15 Senior Mechanic Non Gazatted First Class श्रीदेवी अधिकारी
16 Senior Mechanic Non Gazatted First Class सुमन सापकोटा
17 Senior Welder Non Gazatted First Class जय उदयराम श्रेष्ठ
18 Senior Operator Non Gazatted First Class विक्रम लामा थिङ
19 Senior Operator Non Gazatted First Class राज कुमार अधिकारी
20 Senior Operator Non Gazatted First Class अशोक श्रेष्ठ
21 Senior Operator Non Gazatted First Class राजु लामा
22 Senior Operator Non Gazatted First Class शम्भु बैठा
23 Second Operator Non Gazatted First Class विदुर प्रसाद पराजुली
24 Senior Operator Non Gazatted First Class दिपक सुवेदी
25 Senior Operator Non Gazatted First Class उद्धव श्रेष्ठ
26 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class अशोक कुमार चौधरी
27 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class विष्णुहरी ओझा
28 Senior Recordkeeper Non Gazatted First Class रविन्द्र न्यौपाने
29 Senior Painter Non Gazatted First Class तेज प्रसाद ढुंगाना
30 Kharidar Non Gazatted Second Class दिपा सापकोटा
31 Typist यम प्रसाद पुन
32 Senior Mechanic Non Gazatted First Class श्रीराम कार्की
33 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class निर्मल कुमार गोतामे
34 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class हरी प्रसाद न्यौपाने
35 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class भरत प्रसाद निरौला
36 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class यादव प्रसाद लामिछाने
37 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class रामशरण ढकाल
38 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class दीपक कुमार सोपकोटा
39 Second Mechanic Non Gazatted Second Class तिलक बहादुर आले (मगर)
40 Second Mechanic Non Gazatted Second Class लाल बहादुर बानिया
41 Second Mechanic Non Gazatted Second Class हेम कुमार खड्का क्षेत्री
42 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class हरी प्रसाद भट्टराई
43 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class एकराज पुदासैनी
44 Senior Electrician Non Gazatted Second Class ओपीराम ‌ओली
45 Senior Welder Non Gazatted Second Class सुरज कुमार डंगोल
46 Senior Machinist Non Gazatted Second Class रत्न कुमार साह
47 Senior Operator Non Gazatted Second Class कृष्ण लाल मानन्धर
48 Senior Operator Non Gazatted Second Class क्षेत्र बहादुर आले मगर
49 Senior Operator Non Gazatted Second Class राम कुमार महर्जन
50 Senior Operator Non Gazatted Second Class गोविन्द सिवाकोटी
51 Senior Operator Non Gazatted Second Class विजया अधिकारी
52 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class विनोद कुमार महतो
53 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class राजेश कुमार महर्जन
54 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class रविन्द्र देउला
55 Carpenter Non Gazatted Second Class बलाराम शर्मा अधिकारी
56 Light Vechicle Driver Classless आत्मा राम बर्तौला
57 Light Vechicle Driver Classless भुवन कुमार अधिकारी
58 Office Assistant Classless भक्त बहादुर लामिछाने
59 Office Assistant Classless सरस्वती थापा
60 Office Assistant Classless मञ्सूर मियाँ
61 Office Assistant Classless सिता आले

सामान्य जानकारी

आउंदै छ

सूचना अधिकारी

आउंदै छ


"To Contribute Towards the Betterment of Living Conditions of the People through Effective, Efficient, Safe and Reliable Road Connectivity"

© 2020 सर्वाधिकार सुरक्षित सडक बिभाग

Visitor:

Navigation