कर्मचारीहरु

क्र.स पदको नाम श्रेणी तह सेवा समुह उप समुह कर्मचारीको नाम कैफियत
1 Senior Division Engineer Second Class शिव राम यादव
2 Engineer Third Class कृष्ण राम थापा
3 Engineer Third Class बिजय हछेथु
4 Engineer Third Class राम कृष्ण श्रेष्ठ
5 Engineer Third Class सुमन थापा
6 Engineer Third Class दिपक शर्मा
7 Account Officer Third Class राजेन्द्र ओझा
8 Mechanical Store Keeper Third Class शेखर प्रसाद घिमिरे
9 Electrical Officer Third Class श्याम श्रेष्ठ
10 Operator Officer Third Class श्रीधर पौडेल
11 Operator Officer Third Class धनकाजी महर्जन
12 Operator Officer Third Class गंगा बहादुर श्रेष्ठ
13 Nayab Subba Non Gazatted First Class अर्जुन प्रसाद गौतम
14 Accountant Non Gazatted First Class सन्तोष राई
15 Computer Operator Non Gazatted First Class सावित्री रेग्मी
16 Senior Mechanic Non Gazatted First Class नवराज दाहाल
17 Senior Mechanic Non Gazatted First Class विष्णु प्रसाद सिग्देल
18 Senior Mechanic Non Gazatted First Class भिमसेन के॰सी॰
19 Senior Mechanic Non Gazatted First Class सन्त तुलसी दास श्रेष्ठ
20 Senior Mechanic Non Gazatted First Class मोहन कृष्ण रंजित
21 Senior Electrician Non Gazatted First Class विनोद कुमार यादव
22 Senior Machinist Non Gazatted First Class उमा कान्त चौधरी
23 Senior Operator Non Gazatted First Class जीवन महर्जन
24 Senior Operator Non Gazatted First Class रुप सिहं भण्डारी
25 Senior Operator Non Gazatted First Class शिव कुमार श्रेष्ठ
26 Senior Operator Non Gazatted First Class हरी बहादुर महर्जन
27 Senior Operator Non Gazatted First Class मिनकाजी श्रेष्ठ
28 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class श्रीराम फुँयाल
29 Senior Blacksmith Non Gazatted First Class धर्मभक्त महर्जन
30 Senior Recordkeeper Non Gazatted First Class अच्युत प्रसाद फुँयाल
31 Senior Painter Non Gazatted First Class अर्जुन कुमार क्षेत्री
32 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class राम कृष्ण खत्री
33 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class बाल कृष्ण खड्का
34 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class शम्भु मान श्रेष्ठ
35 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class कृष्ण प्रसाद न्यौपाने
36 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class पुष्कर मान श्रेष्ठ
37 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class बासुदेव सुवेदी
38 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class मोहन प्रसाद सत्याल
39 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class कर्ण बहादुर आले मगर
40 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class बम बहादुर बस्नेत
41 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class भाजु नकर्मी
42 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class रविन्द्र के॰सी॰
43 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class मनोज सिंह
44 Senior Electrician Non Gazatted Second Class लव कुमार बुढाथोकी
45 Senior Welder Non Gazatted Second Class सालिकराम बराल
46 Senior Operator Non Gazatted Second Class वीर बहादुर गिरी
47 Senior Operator Non Gazatted Second Class कृष्ण हरि महर्जन
48 Senior Operator Non Gazatted Second Class जगत महर्जन
49 Senior Operator Non Gazatted Second Class गोपी लाल काफ्ले
50 Senior Operator Non Gazatted Second Class श्याम बहादुर बस्नेत
51 Senior Operator Non Gazatted Second Class जितेन्द्र महर्जन
52 Senior Operator Non Gazatted Second Class हरिशरण भुजेल
53 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class बेली नकर्मी
54 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class दाता राम भट्टराई
55 Heavy Vechicle Driver Classless राजेश दाहाल
56 Heavy Vechicle Driver Non Gazatted Second Class मधुसुदन थापा
57 Light Vechicle Driver Classless कुमार खत्री
58 Light Vechicle Driver Classless प्रेम श्रेष्ठ
59 Office Assistant Classless विश्व राम थापा
60 Office Assistant Classless कुमार बस्नेत
61 Office Assistant Classless रामहरी थापा
62 Office Assistant Classless प्रेम बहादुर तामाङ

सामान्य जानकारी

Comming Soon


सूचना अधिकारी

Comming Soon


कार्यालय छान्नुहोस्


"To Contribute Towards the Betterment of Living Conditions of the People through Effective, Efficient, Safe and Reliable Road Connectivity"

© 2017 सर्वाधिकार सुरक्षित सडक बिभाग

Visitor:

Navigation