कर्मचारीहरु

क्र.स पदको नाम श्रेणी तह सेवा समुह उप समुह कर्मचारीको नाम कैफियत
1 Senior Division Engineer Second Class नारायण राज आचार्य
2 Engineer Third Class ओम कान्त बेल्बासे
3 Engineer Third Class जगदीश चौधरी
4 Engineer Third Class ओम बहादुर थापा
5 Operator Officer Third Class धुर्व कुमार बस्नेत
6 Nayab Subba Non Gazatted First Class मोती लाल खत्री
7 Nayab Subba Non Gazatted First Class सिंहरुप नेपाल
8 Computer Operator Non Gazatted First Class सुवर्ण कुमार शाही
9 Senior Mechanic Non Gazatted First Class मुन्सी राम चौधरी
10 Senior Mechanic Non Gazatted First Class तारा बहादुर चुनार
11 Senior Mechanic Non Gazatted First Class रंजित कुमार यादव
12 Senior Operator Non Gazatted First Class दल बहादुर खत्री
13 Senior Operator Non Gazatted First Class गोविन्द थापामगर
14 Senior Operator Non Gazatted First Class लक्ष्मण मल्ल
15 Second Store Mechanic Non Gazatted First Class मदन बहादुर आले
16 Senior Recordkeeper Non Gazatted First Class मना पोखरेल (भट्टराई)
17 Kharidar Non Gazatted Second Class पदम प्रसाद जैशी
18 Assistant Accountant Non Gazatted Second Class गिताप्रसाद पौडेल
19 Typist कुल राज गौतम
20 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class सुरेश मेहता
21 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class रन्जीत सिहं शिख
22 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class विष्णु प्रसाद डाँगी
23 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class डिलु राज काफले
24 Second Electrician Non Gazatted Second Class रुप लाल बुढाथोकी
25 Senior Welder Non Gazatted Second Class नवराज गिरी
26 Senior Blacksmith Non Gazatted Second Class विष्णु बहादुर हमाल
27 Senior Operator Non Gazatted Second Class पुर्ण सिं थापा मगर
28 Senior Operator Non Gazatted Second Class बालु राम नेपाली
29 Senior Operator Non Gazatted Second Class तुल्सीराम ओली
30 Senior Operator Non Gazatted Second Class कैलाश प्रसाद यादव
31 Senior Operator Non Gazatted Second Class खिम बहादुर बोहरा
32 Senior Operator Non Gazatted Second Class रंग बहादुर राना क्षेत्री
33 Senior Operator Non Gazatted Second Class गोपाल राज थापा
34 Senior Operator Non Gazatted Second Class कर्ण बहादुर खड्का
35 Senior Operator Non Gazatted Second Class खिमानन्द पौडेल
36 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class जीत बहादुर डांगी
37 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class कीम लाल भण्डारी
38 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class दील बहादुर थापा
39 Junior Store Mechanic Non Gazatted Second Class अनिता लामा
40 Heavy Vechicle Driver Classless केशर बहादुर पुन
41 Heavy Vechicle Driver Classless विष्णु प्रसाद थारु
42 Heavy Vechicle Driver Classless लक्षु प्रसाद थारु
43 Light Vechicle Driver Classless जय बहादुर डिसी
44 Office Assistant Classless लाल बहादुर भण्डारी
45 Office Assistant Classless शान्त बहादुर थारु
46 Office Assistant Classless पदम बहादुर चौधरी
47 Office Assistant Classless मुन्ना बाल्मिकी
48 Office Assistant Classless माता प्रसाद पाठक
49 Office Assistant Classless परवीर खड्का
50 Office Assistant Classless पतिराम थारु

सामान्य जानकारी

सेवाहरुको सूची : नागरिक बडापत्रमा उल्लेख भएबमोजिम

सेवाको विवरण : नागरिक बडापत्रमा उल्लेख भएबमोजिम

सेवा कसरी गर्न प्राप्त गर्न सकिन्छ भन्ने कुरा : नागरिक बडापत्रमा उल्लेख भएबमोजिम

सेवा प्राप्त गर्न सकिने अवस्थाका शर्त....

पुरा पढ्नुहोस्

सूचना अधिकारी

श्री ओम कान्त बेलबासे



९८५७०३३८५१



ombelbase@gmail.com

कार्यालय छान्नुहोस्


"To Contribute Towards the Betterment of Living Conditions of the People through Effective, Efficient, Safe and Reliable Road Connectivity"

© 2017 सर्वाधिकार सुरक्षित सडक बिभाग

Visitor:

Navigation