कर्मचारीहरु

क्र.स पदको नाम श्रेणी तह सेवा समुह उप समुह कर्मचारीको नाम संपर्क नम्बर ईमेल कैफियत
1 Senior Division Engineer Second Class हरिहर पन्त
2 Engineer Third Class सुरेश प्रसाद कलवार
3 Operator Officer Third Class लक्ष्मण सिंह ऐर
4 Nayab Subba Non Gazatted First Class गंगा राम चौधरी
5 Accountant Non Gazatted First Class लक्ष्मण प्रसाद श्रेष्ठ
6 Accountant Non Gazatted First Class प्रमोद कुमार चौधरी
7 Senior Mechanic Non Gazatted First Class भानु देव भट्ट
8 Senior Mechanic Non Gazatted First Class प्रदीप बहादुर शाही
9 Senior Electrician Non Gazatted First Class महेश कुमार महतो
10 Senior Welder Non Gazatted First Class मान बहादुर घर्ती
11 Senior Operator Non Gazatted First Class ज्ञान वहादुर थापा
12 Senior Operator Non Gazatted First Class गजेन्द्र डंगोरा
13 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class अन्तराम जोशी
14 Senior Store Mechanic Non Gazatted First Class देवि लाल चौधरी
15 Senior Blacksmith Non Gazatted First Class आत्मा राम चौधरी डगौरा
16 Senior Recordkeeper Non Gazatted First Class मोहन कुमार मगर
17 Senior Painter Non Gazatted First Class गौरी कन्दङवा
18 Kharidar Non Gazatted Second Class दुर्गा थापा
19 Assistant Accountant Non Gazatted Second Class दीपेन्द्र पन्थी
20 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class प्रेम बहादुर पुन मगर
21 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class टेक वहादुर मगर
22 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class कृष्ण बहादुर लामा
23 Office Assistant Classless भोज बहादुर महरा
24 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class प्रेम सिहं लुहार
25 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class लाल बहादुर बिश्वकर्मा
26 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class हरी प्रसाद लम्साल
27 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class पदम राज भट्ट
28 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class अरुण प्रकाश जोशी
29 Senior Mechanic Non Gazatted Second Class प्रेम सिंह पाली
30 Senior Welder Non Gazatted Second Class दिल बहादुर बस्नेत
31 Senior Blacksmith Non Gazatted Second Class मोहन देव भट्ट
32 Senior Machinist Non Gazatted Second Class अमर बहादुर सिंह
33 Senior Operator Non Gazatted Second Class कृष्ण बहादुर खत्री
34 Senior Operator Non Gazatted Second Class राज बहादुर चन्द
35 Senior Operator Non Gazatted Second Class दान बहादुर शाही
36 Senior Operator Non Gazatted Second Class किरण कुमार के॰सी॰
37 Senior Operator Non Gazatted Second Class मोहन बहादुर गुरुङ
38 Senior Operator Non Gazatted Second Class धर्म बहादुर सारु (मगर)
39 Senior Operator Non Gazatted Second Class राम सिहं बिश्वकर्मा
40 Senior Operator Non Gazatted Second Class उदय बिश्वकर्मा
41 Senior Operator Non Gazatted Second Class विष्णु दत्त भट्ट
42 Senior Operator Non Gazatted Second Class टेक बहादुर मल्ल
43 Senior Store Mechanic Non Gazatted Second Class विश्वनाथ ढकाल
44 Junior Operator Non Gazatted Second Class प्रेम बहादुर कठायत
45 Heavy Vechicle Driver Classless लोक मणी चौधरी
46 Heavy Vechicle Driver Classless रुद्र बहादुर भण्डारी
47 Light Vechicle Driver Classless बसन्त कुमार थापा
48 Light Vechicle Driver Classless बल बहादुर खनाल
49 Office Assistant Classless लष्मी कुमारी सारु मगर
50 Office Assistant Classless मान बहादुर नेपाली दमाई
51 Office Assistant Classless मान बहादुर कडायत
52 Office Assistant Classless लाल मणि सार्की
53 Office Assistant Classless रमा देवी श्रेष्ठ
54 Office Assistant Classless नारद जोशी

सामान्य जानकारी

Comming Soon


सूचना अधिकारी

Comming Soon


कार्यालय छान्नुहोस्


"To Contribute Towards the Betterment of Living Conditions of the People through Effective, Efficient, Safe and Reliable Road Connectivity"

© 2017 सर्वाधिकार सुरक्षित सडक बिभाग

Visitor:

Navigation